O marce

POCZĄTEK 

Tworzyłam zawsze, a ubrania pochłaniały mnie bez reszty. Szafa mojej Mamy i tkaniny które namiętnie kupowała były moimi pierwszymi obiektami modowych eksperymentów. To właśnie moja Mama zaszczepiła we mnie smykałkę do mody i nauczyła szyć na starym łuczniku, za co jestem jej wdzięczna z całego serca. 

Doszkalałam swój warsztat w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Odkryłam tam złotnictwo i konstrukcję - dwie pracownie w których spędzałam całe dnie. To właśnie dzięki nim mam słabość do nietypowych krojów i biżuteryjnych ręcznie tworzonych detali.

Wraz z obronieniem dyplomu w 2012 roku rozpoczęłam rozwijanie swojej marki odzieżowej projektując i szyjąc na indywidualne zamówienie oraz wprowadzając kolekcje pod własnym nazwiskiem. Przez wiele lat współpracowałam również z kilkoma firmami odzieżowymi jako projektantka. 

 

INSPIRACJA 

Inspirujecie mnie przede wszystkim Wy - kobiety. Każda z nas jest czasami silna i nieustępliwa, a następnego dnia delikatna i rozmarzona. Czasami jesteśmy boginiami seksu, a czasami mamy ochotę cały dzień chodzić w piżamie. I to właśnie te pozornie skrajności tworzą z nas wyjątkową spójną całość. I właśnie charaktery kobiet próbuję oddać w swoich projektach. Łączę mocną skórę z delikatnością jedwabiu, surowe niewykończone brzegi - z bogatymi biżuteryjnym detalami, błysk cekinów i mat lnu. Bo czasami te pozorne skrajności dają najbardziej intrygujące rezultaty. 

Tworząc kolekcje opieram się na długofalowych trendach i nowoczesnych formach, dzięki czemu ubrania z metką Magdalena Mól zostaną z Tobą na lata.

 

MISJA

Dzięki moim projektom podkreślisz swoją osobowość, wyrazisz siebie i po prostu poczujesz się dobrze i wyjątkowo. Niezależnie czy jesteś pewna siebie, czy dopiero uczysz się być. 

Tkaniny sprowadzam z Europy z najlepszych firm i manufaktur tworzących materiały dla najlepszych domów mody na świecie. Projekty szyte są w Polsce w małych szwalniach, projekty indywidualne tworzone są w mojej pracowni w centrum Gdyni. Znajduje się tu również showroom w którym po umówieniu, możesz się spotkać ze mną na kawę i na spokojnie przymierzyć i zamówić modele z obecnej i z wcześniejszych kolekcji. Do zobaczenia!

Magda

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl